Сергій Шишкін. Давай порадієм. Фрагмент передачі "І знову разом" 1994
sergiy_shyshkin

Костянтин Зінкевич. Обирай справжніх - мій друг кандидат.
sergiy_shyshkin

Сергій Шишкін. На війні, якої нема.
sergiy_shyshkin

Бренди Волині на підтримку 51 ОМБр
sergiy_shyshkin

Газета "Слово Правди" - Володимир-Волинський тижневик — Бренди Волині на підтримку 51-ї бригади
sergiy_shyshkin
http://slovopravdy.com.ua/index.php/home-2/448-brendy-volyni-na-pidtrymku-51-i-bryhady

Рік тому. Шишкін 55.
sergiy_shyshkin

ЗААНГАЖОВАНИЙ НА ПАТРІОТИЗМ
sergiy_shyshkin


Відомий український джазовий бард-піаніст Сергій Шишкін відзначає свій день народження у луцькому пивному клубі «Кораблик-Оболонь» вечіркою «ДНюха патріота». Сьогодні, 26, червня, о 20.00. Вхід вільний.


- Хочу зібрати друзів. Поспіваємо, поговоримо. Чим зможемо - допоможемо 51-й. Приходьте, - пише музикант на своїй сторінці у Фейсбуці.
- Чому саме клубна вечірка і у пивному клубі?
- Бо той рівень свободи, що можу собі дозволити, найбільш доречний у клубі, а не на пафосній сцені. Хоча ще панує стільки різних стереотипів з минулого сторіччя, що не усім це поясниш. Давним-давно існує клубна культура, де люди збираються за інтересами. А пиво чи ще щось там інше - це просто – антураж .
- Хочеш сказати, там більш щира атмосфера?
- Абсолютно.
- І незаангажована?
- Навпаки. Я, наприклад, заангажований. Незаангажований, вважаю, той, кому зараз до всього байдуже. Одні воюють за Україну, інші – незаангажовані.
- На твоїй афіші - запрошення допомогти Володимир-Волинській ОРМБ. Ото ж свій день народження робиш днем патріота…
- Просто збіглося кілька інформаційних приводів. Власне, у мене не кругла дата. Думав, нічого не робити, та нащо тоді жити? У мене жанр специфічний. На фронт, як деякі інші музиканти, їхати не можу, не той стан здоров’я. Але ми усі зараз потребуємо відчуття патріотичного єднання, любові до України. Підключався скрізь, де міг щось зробити. Не мене агітували, агітував я. Першим був в Києві. Треба було - виступав і у КМДА, і на головній сцені Майдану свою «Колискову» співав, і на революційному піаніно теж заграв – і у столиці, і в Луцьку. Коли все почалося у Криму, дав концерт на ганку КМЦ. А що робити далі? Почалася така конкретика, на яку я вже не в змозі через фізичний стан. Але підключився до волонтерського руху для допомоги 51-ій бригаді. Якщо мої друзі займалися пошуком коштів, то я запропонував користуватися моєю сторінкою на фейсбуці. Тепер вони й без цього справляються. Але до мене й досі звертаються люди, які хочуть допомогти, в тім числі, й з-за кордону, «переводжу» їх на Костянтина Зінкевича.
Те, що пишу – це патріотика. Тільки не прямолінійна, цього не люблю, а більш глибинна, вона дає зміст. Фактично давно роблю це сам і спонукаю інших. На мою «ДНюху» прийдуть лучани, мої друзі, з більшістю перетинався і раніше у своїх проектах. Вони мені допомагали, то ж нічого дивного, що влаштовую це, щоб допомогти їм. Бо вони допомагають іншим. Тобто усім нам.
- У тебе у пріоритеті не дата в особистому житті, а другий привід, загострене відчуття патріотизму. Музи не мають мовчати, коли розмовляє зброя, так?
- Як почали розвозити по Україні так звані вантажі «200», публіка стала висловлювати думки, що вже не треба нічого, тільки плакати, просити пробачення. І взагалі – хлопці не мають грати у футбол, танцюристи не мають танцювати, акторам не треба робити вистав.
Мені не так просто дійти до слухача, шукав способу, як краще доносити свої ідеї. Вивчав багато чого, включно зі шкалою психо-емоційних тонів. Прораховую свої пісні вже давно, але є реальна соціологія, психологія, філософія. Прийшов до висновку, що маємо себе контролювати - якщо вдаритись тільки у жалість, то нас залишиться тільки добити. Бачу, відмінили патріотичний фестиваль у Зашкові, на батьківщині Романа Шухевича. Пояснюють це солідарністю з родинами загиблих на Сході. Розумію їхній біль, непоправну біду. Але мусимо з цим жити, вважаю, зараз треба найбільше солідаризуватися із хлопцями, які боронять незалежність України.
Пісня – єдине, чим я можу допомогти. Бачу багато колишніх своїх підопічних, знайомих музикантів, які їдуть у зону бойових дій, виступають там. Хоча, зараз туди треба везти «броники», кевларові шоломи, тепловайзери…, але треба підтримувати і бойовий дух. Костянтин Зінкевич розповів, якою була реакція наших хлопців на привезені їм дитячі малюнки!
- Нещодавно біля 70-ти тисяч глядачів побували на ювілейному концерті «Океану Ельзи», який називають просто вибухом патріотизму.
- І Марійка Бурмака влаштувала чудову вечірку, представивши свій новий альбом. Особливо зараз люди потребують патріотичних емоцій. Це нас духовно зміцнює.
- Чому вечірка відбувається не у Володимирі?
Read more...Collapse )

Сергій Шишкін. ДНюха Патріота. 26.06. Луцьк. "Оболонь - Кораблик". 20.00.
sergiy_shyshkin
Таке... Хочу зібрати друзів. Поспіваємо, поговоримо. Чим зможемо - допоможемо 51-й. Приходьте. Разом воно якось...

2014.06.26-SHYSHKIN-2-sm

BIG FISH | Галина Конах: Ця подія була пронизана таїнством надзвичайного патріотизму...
sergiy_shyshkin
BIG FISH | Галина Конах: Ця подія була пронизана таїнством надзвичайного патріотизму...

Сергій Шишкін. Дожили до весни ( Повітря свободи ). Прем`єра!
sergiy_shyshkin

?

Log in